Tesco

TescoGazetka promocyjna sieci sklepów TESCO kusi najnowszymi propozycjami, znajdą Państwo w niej wiele produktów w promocyjnych cenach. Z pewnością znane już Państwu jednodniowe okazje. W niedzielę 04/05/14 znajdą Państwo na półkach kawę Jacobs Kronung 500gr + 50gr gratis w cenie 12,99zł. Oczywiście Tesco w niedzielę zapowiada jeszcze kilka innych promocji, ale nie zdradzamy, tylko zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszą gazetką promocyjna, wtedy będą Państwo wiedzieli, które produkty, którego dnia i w jakich cenach. Z produktów spożywczych znajdą Państwo ser gouda w cenie 17,90zł/kg, jogurty danone Ale owoc, 2 opakowania za 4,49zł, rolada z kurcząt 12,90zł/kg, a szynka starowiejska będzie w promocji 15,90zł/kg. Na prawdę jest w czym wybierać, bo to dopiero początek. Z kolekcji odzieży F-F już dostępne w ofercie są kostiumy kąpielowe: można różnie łączyć górę z dołem, warto się pobawić kolorami. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć jakie "Ale Bomby" przygotowało Tesco, polecamy zapoznać się z najnowszą gazetką promocyjną.

TescoTesco

Chyba nie ma takiej osoby, która nie poznałaby smaku pieczonego mięska, kiełbasek z grilla. Jedzenie smakuje zupełnie inaczej, jak siada się do posiłku w ogrodzie z rodziną i ze znajomymi. Piękna pogoda temu sprzyja, w końcu możemy ściągnąć z siebie warstwy ubrań, odkurzyć grill, wyjść do ogrodu i rozpocząć biesiadowanie. W najnowszej gazetce promocyjnej Tesco, ważnej od 23/04/14 znajdą Państwo ofertę sprzętu do grillowania, mięs i kiełbasek na ruszt i nie tylko, zachęcamy do zapoznania się z propozycją gazetki promocyjnej. W ten weekend nadchodzi ważny czas dla Polaków, kanonizacja Jana Pawła II, w Tesco znajdą Państwo wiele pozycji związanych z życiem Jana Pawła II, książki, albumy - duża gratka dla kolekcjonerów. Gazetek promocyjnych Tesco są aż cztery, warto zapoznać się propozycjami przed zakupami. Zapraszamy!

TESCO w swojej ofercie ma aż cztery gazetki promocyjne, ważne od 03/04/14, także jest w czym wybierać. Szczególną uwagę przyciąga tytuł "Maluje się piękna Wielkanoc", a tam między innymi: barwniki do jaj, koszyczki wielkanocne, palmy wilekanocne, wieńce wielkanocne, obrusy świąteczne, zrobiło się pięknie i kolorowo. 30% taniej będą kosztowały patelnie marki Tefal, warto skorzystać i uzupełnić braki w swoich zasobach. W ofercie Tesco znajdą Państwo zabawki na śmigus dyngus: pistolety i balony na wodę. Do wyboru będzie również sporo zabawek, w sam raz na drobny prezent wielkanocny dla dzieci. Wisienką na torcie będą przepisy kulinarne Roberta Makłowicza: kaczka duszona z grzybami oraz mazurek bośniacki, warto skusić się na jedną z propozycji, będzie ona w sam raz na stół wigilijny. Gazetek promocyjnych jest kilka dlatego warto zapoznać się z propozycjami aby nic nie przeoczyć podczas zakupów.

TescoWarto kupować w Tesco, a najlepiej przed zakupami zapoznać się z propozycją gazetki promocyjnej, aby nic Państwa nie ominęło. Najnowsza gazetka jest już dostępna w sieci, oferta ważna od 10/04/14. Jednodniowe okazje, każdego dnia mogą Państwo kupić inne produkty w niższych cenach, np.: w piątek 11/04 łopatka wieprzowa bez kości w cenie 9,99zł/kg. Bombową propozycją będzie proszek do prania Bryza 7,7kg w cenie 25,99zł. W korzystnych cenach znajdą Państwo również: szynkę wieprzową bez kości, wędzonkę domową, kabanosy. Nadal są w cenie "Hity kwietnia", najnowsza gazetka promocyjna o nich wspomina, warto sobie przypomnieć co można kupić w niższej cenie. Nie sposób wymienić wszystkich propozycji, dlatego zachęcamy do przeglądania gazetek promocyjnych Tesco.

Tym razem w najnowszej gazetce promocyjnej TESCO, znajdą Państwo słodkie pomarańcze ze słonecznej Hiszpanii w cenie 1,99zł/kg, a mango będzie w cenie 1,49zł/sztukę, koszyczek truskawek 4,99zł/opakowanie. Ale zrobiło się owocowo. W TESCO mogą Państwo również zaopatrzyć się w rośliny do ogrodu, np.: w ofercie drzewka owocowe do wyboru jabłoń, wiśnia, czereśnia, morela, orzech, śliwa. Cena drzewka owocowego 14,99zł. Sieć sklepów znana jest ze swoich propozycji z serii "Ale bomba", tym razem proszek do prania Vizir 2,8kg w cenie 27,99zł, a żel do prania Persil o zapachu lawendy w cenie 34,99zł. Za oknami coraz cieplej dlatego też z Tesco mogą już Państwo rozpocząć sezon grillowy, w ofercie grill kulka z pokrywką w cenie 79,99zł, lub grill smyk w cenie 14,99zł. Oferta Tesco, jest bardzo szeroka, warto przed zakupami przejrzeć gazetkę promocyjną tej sieci.